تجربه یک جلسه رایگان

داستان من

از کودکی نظاره گر روابط و نوع تعاملات بودم و کیفیت آنها مرکز اصلی توجه و پرسشگری ام بود، هرچند ناخودآگاه و بدون تفکر نقادانه یا خلاقانه.
همیشه مُشتاق پشتیبانی و حمایت از همکارانم و خلق شیوه های بهبود عملکرد سازمان در کلیه یِ بخش های آن بوده و مشابه همین رویکرد را در کانون خانواده، دوستان و اطرافیانم جستجو می کردم، یک حس مسئولیت و انگیزه یِ حمایتی در تغییر وضعیت اطرافیانم از خوب به بهتر.
در عین حال، هرگز و در هیچ دوران کاری و ارتباطی ام احساس رضایتمندی نداشتم. هرچند که نسبت به نارضایتی خودم کاملا آگاه بودم با وجود تلاش های بسیار زیاد در جهت تغییر وضعیت و بهبود شرایط نامساعدم، دستاوردی به جُز جابجایی های متعدد محیط های کاری ام و مطالعات گسترده در حوزه روانشناسی و موفقیت بدست نیاوردم اما همین اندک، خود کوله باری بود از تجربه و دگردیسی های فکری ام که نهایتا در میانه یِ سال 1387 یک نکته یِ قابل تأمل به عنوان انگیزه بخش ترین دلیل ترک حرفه یِ حسابداری و جستجوی عمیق تر خود، من را به سمت مطالعات بیشتر و شرکت در دوره های آموزشی متعدد کشاند، اینکه متوجه شده بودم:
خود حقیقی ام در تعاملات با انسانها فرصت ظهور و ابراز وجود پیدا می کند
اما چگونه و چطور، نمی دانستم !
نیمه دوم فعالیت های کاری ام را به گروه شغلی بازاریابی و فروش اختصاص دادم و باوجود رضایتمندی و احساس ارزشمندی بیشتر هنوز گویا یک جای کار می لنگید که در اواخر سال 1391 با موسسه گالوپ، تحقیقات گسترده آن در حوزه رضایتمندی و همچنین آزمون کشف نقاط قوت آن آشنا شدم که سریعتر از انتظاراتم نقطه یِ عطف و دومین انگیزه یِ موثری شد تا هرچه بیشتر خودم را مورد کاوش و بررسی قرار دهم.
مطالعاتم را در حوزه روانشناسی مثبت گرا، روان درمانگری، بحران هویت و معناگرایی، تسهیلگری و کارایی آن، کوچینگ و ویژگی های آن ، زبان بدن و ارزشمندی ارتباطات غیر کلامی، استعداد یابی و استعداد پروری و حتی جامعه شناسی جامعه ایرانی و … بسط و توسعه داده و همچنان در حال مطالعه می باشم.
در حال حاضر با آگاهی کامل و بسیار عمیق تری از ویژگی های شخصی و استعدادی ام و با چشم انداز بهبود، توسعه و اعتلای رضایتمندی سرمایه های انسانی در زندگی شخصی و حرفه ای شان به عنوان یک کوچ مشغول به فعالیت و کسب تجربه هستم.

کشف

عوامل و شرایط رضایت بخش

اقدام

جهت رسیدن به وضعیت مطلوب

دستیابی

به بهبود عملکرد، رشد و توسعه

مراجعین

در عصر ما دیگر چیزی به نام فاصله گرفتن از سیاست وجود ندارد. همه چیز سیاسی است و سیاست توده ای از دروغ، بهانه جویی، حماقت، نفرت و اسکیزوفرنی است.
جورج اورول
مشتری کوچینگ
لشکر گوسفندان که توسط یک شیر اداره می‌شود، می‌تواند لشکر شیران را که توسط یک گوسفند اداره می‌شود، شکست دهد.
نارسیس
مشتری کوچینگ
.من کلید موفقیت را نمیشناسم، اما کلید شکست این است که بخواهید همه را راضی نگه دارید.
بیل کاسبی
مشتری کوچینگ
با خرید بسته های آموزشی کسب و کار به رشد استارت آپ خودتان کمک کنید.

داستان های موفقیت

Overcoming Fears

Mauris aliquet sapien mi

Strengthened Communication

Etiam gravida sapien

Increased Self Confidence

Maecenas maximus vulputate

Career Advancements

Aliquam nom diam

Achieving Goals

Ut dapibus mi a dolor

Improving Time Management

Interdum et malesuada

"انسان تا وقتی فکر میکند نارس است ، به رشد و کمال خود ادامه می‌دهد و به محض آنکه گمان کرد رسیده شده است دچار آفت می‌شود"
گابریل گارسیا ماکز

بسته ها

مبتدی
100هزارتومان/ماه
 • مشاوره با اسکایپ
 • دسترسی به منابع
 • ورکشاپ ماهانه
 • مناسب برای متخصصین جوان
حرفه ای
200هزارتومان/ماه
 • مشاوره اسکایپی
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوره خصوصی
 • دسترسی به منابع
 • ورکشاپ های ماهانه
تخصصی
500هزارتومان/ماه
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوره خصوصی
 • جلسات متعدد
 • منابع خصوصی
 • ورکشاپ ماهانه
 • برنامه مربیگری

تعیین وقت کُوچینگ

https://effectivelifecoach.ir/
آگوست 2021
دو سه چهار پنج جمعه شنبه یک
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

تعیین وقت کُوچینگ

خوشحال می شوم با شما در ارتباط باشم تا بتوانیم با هم گفتگو و تبادل نظر داشته باشیم. زمانی را برای کُوچینگ تعیین کنید تا با هم صحبت کنیم !

در تماس باشید

کُوچینگ رایگان

یک جلسه آزمایشی می تواند فرصت گفتگو در مورد اهداف و دغدغه های شما را ایجاد کند بیایید ببینیم چطور میتوانیم با هم کار کنیم.

زمانبندی انعطاف پذیر

من درک میکنم که زندگی چقدر میتواند شلوغ و پیچیده باشد. بیاید باهم حرف بزنیم و در مورد زمانبندی تصمیم بگیریم.

کاملا محرمانه است

حفظ حریم خصوصی شما قطعاً برای من مهم است، بنابراین ، همیشه و پیش از آغاز فرآیند کُوچینگ یک توافقنامه محرمانه برپایه اصول اخلاقی و آیین نامه حرفه ای تعیین و تدوین شده توسط فدراسیون بین المللی کُوچ ( ICF ) امضاء خواهد شد.