گاهی اوقات بهترین راه برای درک فرآیند کُوچینگ این است که آن را تجربه کنید زیراحقیقت این است که  کُوچ ها روش های منحصر به فرد خود را برای  کُوچینگ دارند.

کُوچینگ به طور کلی از طریق تلفن انجام می شود، به گونه ای که شما می توانید کُوچینگ را در هر زمان و از هر کجا دریافت کنید به ویژه در فضای راحت منزلتان.

بر پایه نظر سنجی فدراسیون بین المللی کُوچ ( ICF:International Coach Federation ) در سال ۱۹۹۸، ۹۴.۳ درصد  کُوچ ها از طریق تلفن  کُوچینگ می کنند.

کُوچ ها به منظور به حداکثر رساندن بهره وری شما از زمان، فرآیند کُوچینگ تان را از طریق تلفن انجام می دهند که افزایش حریم خصوصی و راحتی شخصی شما را نیز در پی خواهد داشت و به همین دلیل است که اغلب  کُوچ ها مُراجعینی از سراسر جهان دارند.

در همان نظر سنجی اشاره شده در بالا، ۴۵.۴ درصد  کُوچ ها از ایمیل برای انجام کار کُوچینگ خود استفاده می کنند که باتوجه به فراگیر شدن گوشی های هوشمند و افزایش کاربری شبکه های اجتماعی، کُوچینگ آنلاین در حال افزایش روز افزون است.

یک جلسه  کُوچینگ به طور معمول ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد، اما می تواند کوتاه تر یا طولانی تر باشد.

همچنین پیروی از یک نظم هفتگی در فرآیند کُوچینگ معمول است که اغلب یک جلسه در هر هفته و یک هفته تنفس در هر ماه رایج ترین آنها است.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل منتشر نخواهد شد .فیلد های ستاره دار ضروری می باشد